• Peter Rindoš

VIDEO Séria víťazstiev pokračuje. Futbalisti vyhrali v Raslaviciach

Updated: Sep 11, 2022

Siedmy zápas, siedme víťazstvo! Futbalisti Starej Ľubovne sú aj po sobotňajšom víťazstve 3:1 v Raslaviciach suverénom Majstrovstiev regiónu štvrtej ligy Východ.

V stretnutí siedmeho kola v Raslaviciach síce po nešťastnom závere prvého polčasu naši prehrávali, v posledných 12 minútach zápasu však domácim nasúkali tri góly a domov si doviezli ďalšie tri body. K dokonalému obratu zavelil prvým gólom Matúš Perháč, ktorého napodobnili ihneď po minúte Lukáš Tóth. Skóre prikrášľoval Filip Serečin.

Staroľubovňania ťahajú sériu 22 zápasov bez prehry, okrem štvrtej ligy aktuálne účinkujú aj v Slovenskom pohári.

Najbližšie čaká na našich hráčov ôsmy súťažný zápas dlhodobej súťaže. V nedeľu 16. septembra od 15.30 hodiny privítajú konkurenta zo Sabinova. Tomu síce patrí v tabuľke štvrté miesto, má však odohraný o jeden zápas menej.