top of page

VIDEO Dojemný záver súťaže s RD Plavnica: Výherkyňa vymení dovolenku za pomôcku pre syna!

  • Obrázek autora: Redakcia ĽN
    Redakcia ĽN
  • před 24 minutami
  • Minut čtení: 2

Žrebovanie veľkej spotrebiteľskej súťaže na predajnom mieste Gruľstop Roľníckeho družstva Plavnica (RD) prinieslo nečakaný a zároveň dojímavý záver.

Veľká spotrebiteľská súťaž Roľníckeho družstva Plavnica, ktorá v uplynulých týždňoch rozhýbala celý región spoznala mená šťastných výhercov. Tí sa spolu s množstvom ďalších spotrebiteľov zapojili do súťaže kúpou poctivých plavnických zemiakov a zaslaním kupónu z Ľubovnianskych novín. „Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili a podporili tým regionálny predaj i samotné Roľnícke družstvo v Plavnici, ako jedného z mála pestovateľov kvalitných zemiakov,“ povedal výkonný riaditeľ plavnického RD Michal Filičko.

 

ORGANIZÁTOR PROMPTNE REAGOVAL

Žrebovanie v pondelok 22. decembra prebiehalo podľa štatútu súťaže na predajni Gruľstop pri vlakovej stanici Hromoš aj za účasti notárky.

Tretie miesto a štýlový iPad získala pani Ľudmila zo Starej Ľubovne. Druhé miesto a nový iPhone môže tešiť pána Miroslava zo Šambrona.

Nečakané vyvrcholenie prišlo pri prvom mieste, pre ktoré bol pôvodne určený poukaz na dovolenku v hodnote dvetisíc eur. Najhodnotnejšia cena pripadla pri žrebovaní pani Márii z obce Hraničné. Ako nám neskôr organizátor potvrdil, výherkyňa sa vzdala nároku na dovolenku a požiadala o finančnú podporu na nákup pomôcky pre svojho zdravotne znevýhodneného synčeka. RD operatívne zareagovalo a požiadavke mamičky vyhovelo. "Dovolenku v hodnote 2-tisíc € vyhrala mama syna, ktorý potrebuje zdravotnú starostlivosť a dlhodobo šetrí na zariadenie na podporu sluchu, aby jej syn mohol lepšie počuť a sledovať televíziu. Táto mama sa rozhodla, že výhru nepoužije na dovolenku, ale premení ju na kvalitnejší život pre svojho syna," uviedlo družstvo na svojom facebooku.

 

POĎAKOVANIE A PODPORA

Ak ste boli medzi zapojenými a nevyhrali ste, nezúfajte. RD Plavnica pre vás pripravuje okrem kvalitných produktov aj ďalšie aktivity podobné ostatnej súťaži.

A tým, ktorí boli tentoraz obdarovaní aj touto cestou gratulujeme. Všetkým súťažiacim aj v mene organizátora z RD Plavnica zároveň ďakujeme za podporu lokálneho poľnohospodárstva.  

autor textu a videa: Peter Rindoš   

 

 

 

 

 

 


bottom of page