Fanúšikovia stolného tenisu v okrese Stará Ľubovňa majú na výber pestrú ponuku zápasov
- Peter Rindoš
- před 2 hodinami
- Minut čtení: 1
V týchto dňoch pokračujú súťaže v stolnom tenise odvetnou časťou.

Stolní tenisti STK Stará Ľubovňa/Jakubany A sa v prvom zápase kalendárneho roka 2026 predstavia v sobotu 24. januára od desiatej hodiny na palubovke nováčika prvej ligy Východ a zároveň svojej dvojičky v súťaži z Vyšného Žipova. Pôjde o súboj piateho proti šiestemu.
STK Stará Ľubovňa/Jakubany B sa ako líder štvrtej ligy Podtatranskej predstavujú v 12. kole súťaže v derby na palubovke TJ Sokol Jakubany A. Súperi už medzitým duel odohrali, z výhry 12:5 sa tešil líder.
V piatej lige Podtatranskej sa v sobotu 24. januára od 17. hodiny predstaví Plavnica A, ktorá privíta Novú Lesnú. Na druhý deň od desiatej hodiny privítajú Jakubany B súpera Rakúsy B.
Okresná súťaž má počas týždňa na programe úvodné zápasy v novom kalendárnom roku. V nich sa stretnú Plavnica B – Litmanová (štvrtok 22. januára od 18. hodiny), Malý Lipník – Jakubany (štvrtok 22. januára od 17. hodiny), Kamienka – Ruská Voľa nad Popradom a Ľubotín – Plavnica A (obidve stretnutia mali byť odohrané v stredu 21. januára od 17. hodiny).
foto.: archív
(Pozn.: Materiál bol uverejnený v Ľubovnianskych novinách č. 1, 14. december 2026).





Komentáře