top of page
  • Writer's pictureRedakcia ĽN

S autom padal 10 metrov! Hrozivá NEHODA v okrese Stará Ľubovňa

Neuveriteľná nehoda sa stala neďaleko Ružbašskej Miľavy v okrese Stará Ľubovňa. Opitý vodič prepadol cez zvodidlá a po desaťmetrovom páde skončil na železničnej trati. Záchranári ho našťastie našli mimo ohrozenia života.

Hrozivo vyzerajúca nehoda sa udiala ešte minulú sobotu v ranných hodinách. Policajti z nej najnovšie zverejnili foto. Vodič Suzuki SX4 idúci od Nižných Ružbách nezvládol pravotočivú zákrutu a prešiel do protismeru, pričom sa ocitol na zvodidlách. „Došlo k obráteniu auta na strechu a jeho pádu z výšky 10 metrov na železničnú trať,“ uviedla v oznámení polícia.Vodič mimo ohrozenia života!

V havarovanom aute bol vodič sám, našťastie zvládol aj privolať rýchlu zdravotnú pomoc. „Po príchode polície na miesto bol vodič podrobený dychovej skúške. Nafúkal 1,52 promile! Po nehode bol prevezený do nemocnice v Starej Ľubovni. Utrpel zranenia, no je mimo ohrozenia života,“ upresnila polícia.Na poškodenom aute vznikla škoda vo výške osemtisíc eur, dvojtisícovú škodu narátali aj na poškodených zvodidlách.

Polícia vodiča obvinila z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

rin, foto: polícia

Comments


bottom of page