top of page
  • Writer's pictureRedakcia ĽN

LEITECH Stará Ľubovňa: Atraktívne možnosti pre nových zamestnancov! Pozrite si VIDEO

Spoločnosť LEITECH rozširuje výrobu vo svojom závode v Starej Ľubovni a hľadá do tímu nových kolegov. Ponúka stabilnú a bezpečnú prácu s množstvom sociálnych a finančných benefitov v regióne východného Slovenska. Poďte vyrábať a montovať tie najmodernejšie lanovky na svete. Tu na Slovensku.


Výrobca lanoviek LEITNER postavil v roku 2011 v Starej Ľubovni závod LEITECH, ktorý je súčasťou skupiny High Technology Industries Group, pod ktorý patrí výroba lanoviek a dopravných systémov POMA a LEITNER, strojov na úpravu snehu a zjazdoviek PRINOTH a zasnežovacích strojov DEMACLENKO. V závode LEITECH v Starej Ľubovni sa venujú najmä výrobe pylónov, lanoviek a komponentov pre dopravné systémy. Doteraz bolo do závodu investovaných takmer 11 miliónov eur a necelá polovica z tejto sumy do najnovšieho rozšírenia v roku 2021. Investície zahŕňajú najmodernejšie stroje a technologické zariadenia na výrobu komponentov oceľových konštrukcií a zváracej techniky.


Čo by mali potenciálni záujemci o prácu ovládať? Do výroby v závode LEITECH hľadajú zváračov s certifikátom, zámočníkov, obrábačov kovov či manažérov výrobných programov. Okrem výroby oceľových konštrukcií, pracuje na všetkých inštaláciách po celom svete aj odborný tím servisných pracovníkov. Poďte aj vy pracovať s najlepšími v obore a pridajte sa k nám do LEITECHu!


Leitech svojim zamestnancom okrem stability zamestnania a najlepšej bezpečnosti

pri práci ponúka nadštandardné benefity, medzi ktoré napríklad patria:

- Podpora kariérneho rastu

- Školenia a vzdelávanie v rámci svojej profesie

- Rozvoj pracovných schopností a zručností

- Možnosť pracovať v zahraničí v Rakúsku a Taliansku

- Domácu a vyváženú stravu v podnikovej reštaurácii

- Individuálny prístup ku skĺbeniu

pracovných povinností s voľným časom.

- Ďalšie finančné výhody v rámci štruktúry odmeňovania.


Všetky aktuálne informácie o pracovných pozíciách nájdete na: https://www.leitech.sk/kariera/.


Budete súčasťou tímu, a preto vám bude zverená náročná práca. Samostatná práca bude kombinovaná s profesionálnou podporou našich odborníkov v danej oblasti. Týmto spôsobom sa stážistom zaručí získanie informatívnych skúseností a reálny pohľad na každodenný pracovný život. 96 % bývalých stážistov by sa opätovne prihlásilo na stáž. Pre mnohých z nich je stáž odrazovým mostíkom ku kariére v podnikoch našej skupiny. Zoznámte sa s našimi divíziami a uchádzajte sa o miesto stážistu.


Závod LEITECH sa nachádza v Starej Ľubovni a okrem moderného vybavenia ponúka svojim zamestnancom najlepšiu ochranu zdravia pri práci. LEITECHu záleží aj na udržateľnosti svojej výroby a prístupu k životnému prostrediu. Na streche výrobnej haly bol nainštalovaný fotovoltický systém s výkonom 330 kWp. Spoločnosť LEITECH sa zaujíma aj o regionálnu komunitu, keďže finančne podporuje miestny hokejový tím. Poďte aj vy rozvíjať svoj región, poďte pracovať pre LEITECH. NA VRCHOL. SPOLU. Zavolajte nám na +421 902 771 600 alebo pošlite e-mail na info@leitech.sk.


ĽN 79/2022

Článok bol uverejnený v Ľubovnianskych novinách č. 29 (10. august 2022)
Kommentarer


bottom of page